ZELMEB meble na wymiar...


Jeśli szukają Państwo odpowiednich mebli do swego mieszkania, biura lub sklepu jesteśmy właściwą firmą do tego zadania. Specjalnie dla Państwa wykonujemy kuchnie, garderoby, szafy wolnostojące i wnękowe, komody, meble biurowe, sklepowe apteczne i barowe oraz meble nietypowe.

Rzemiosło meblarskie jest nam znane od dawna, a jako firma Zelmeb istniejemy od 2005 roku. Działamy nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale także na terenie jak i poza granicami naszego kraju.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy materiały i akcesoria wiodących producentów branży meblowej posiadające wszelkie wymagane atesty. Doświadczeni pracownicy i stale powiększany park maszynowy pozwalają nam na tworzenie coraz doskonalszych produktów.

Szeroka gama kolorystyczna płyt, frontów meblowych oraz blatów pozwala dopasować meble do każdego wnętrza. Produkujemy meble w najróżniejszych kolorach od popularnego buku czy dębu do kolorów dyktowanych przez najnowsze trendy meblarskie. W zależności od Państwa upodobań fronty meblowe wykonywane są z płyt MDF krytych folią, lakierowanych lub fornirowanych, drewna litego, szkła i aluminium. Zabudowujemy sprzęty AGD, dobieramy wyposażenie mebli kuchennych i pokojowych.

Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość naszych wyrobów a opinie zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu każdego meblowego problemu, a nasz projektant wykona dla Państwa pomiar, trójwymiarowy projekt graficzny i wycenę pożądanych mebli.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, wspólnie stworzymy meble Waszych marzeń.

Zespół ZELMEB